Czcionki:
Kontrast:
subregion ue

Przygoda w kajaku

Dodano: 02.05.2018

CENA: 50 zł za osobę. Lokalizacja: RYBNIK, RUDY. Czas trwania: 3-5 godzin. Miesiące: sezonowo. Wiek: od 13 lat. Grupa: od 10 osób.

Spływy kajakowe rzeką Rudą rozpoczynamy na przystani rowerowo – kajakowej w Rybniku–Stodołach gdzie po instruktażu zwodujemy kajaki i rozpoczniemy kilkugodzinną świetną zabawę.

Będziemy mieli możliwość wyjątkowego spojrzenia na atrakcje przyrodnicze i krajoznawcze Parku Krajobrazowego Rud Wielkich. To świetna okazja do podglądania dzikiej przyrody – w tym działalności bobrów.

Po około 9 km dopłyniemy do miejscowości Rudy. To jedno z najpiękniejszych miejsc na Śląsku - z pięknym gotycko-barokowym kościołem pocysterskim i zespołem klasztorno-pałacowym.

W ramach oferty zapewniamy również: sprzęt kajakowy wraz z kamizelkami asekuracyjnymi, opiekę instruktorów kajakarstwa, ratownika na wodzie.

Za dodatkową opłatą (30 zł/os.) po spływie, wozami konnymi powrócimy na biwak w Rybniku–Stodołach (żurek z kuchni polowej, ognisko z kiełbaskami), gdzie będą czekały na nas gry i zabawy, strzelanie z łuku, strzelanie z wiatrówki oraz wspinaczka.

Dla dzieci młodszych (od 5 lat) Stowarzyszenie może zorganizować inne atrakcje: Dzień Wodniaka, spotkanie z Utopcem, sprzątanie rzeki Rudy, warsztaty gitarowe.

Rezerwacje pod numerem tel. 32 733 00 21, 692 458 188
Stowarzyszenie Aktywni Team: tel. 32 733 00 21, 692 458 188, Rybnik Stodoły, ul. ks. Emila Szramka 11,
aktywni@aktywni.net.pl, www.aktywni.net.pl